Slovakia / Словаччина

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia / Словаччина » Vzdelávanie » Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR


Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Mám zájem o online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR. Rád bych se o těchto vzdělávacích příležitostech dozvěděl více. Je tu někdo, kdo prošel podobným kurzem a může se podělit o své zkušenosti?

0

2

Ahoj! Rád se podělím o své zkušenosti s absolvováním online kurzů na platformě SKVOT pro rozvoj kreativity v České republice. Tyto kurzy pro mě byly skutečným průlomem. Studoval jsem různé obory včetně malby, fotografie a designu a získal spoustu inspirace a nových poznatků. Lekce byly velmi dobře strukturované, s jasným vysvětlením a praktickými úkoly, které mi pomohly uplatnit dovednosti, které jsem se naučil. Charakteristickým rysem SKVOT byla podpora a zpětná vazba od učitelů, kteří byli vždy připraveni pomoci a podělit se o své znalosti. Platforma navíc nabízí flexibilní rozvrh výuky, což pro mě bylo důležité, protože jsem mohl materiály studovat ve svém volném čase. Kurzy na platformě https://skvt.cz/course vřele doporučuji všem, kteří chtějí rozvíjet svou kreativitu a získat nové dovednosti v České republice.

0


You are here » Slovakia / Словаччина » Vzdelávanie » Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR